Blisko 70 000 ludzi uczestniczyło w Cholmondeley Pageant of Power 2014. Festiwalu pełnym akcji i emocji, w którym można było podziwiać jedne z najszybszych i najrzadszych samochodów na Ziemi. Impreza odbywa co roku w na terenie pięknego zamku Cholmondeley, w miejscu gdzie rodzina Cholmondeley mieszka od czasów normańskich.

Pageant of Power było wydarzeniem iście rodzinnym. Oprócz możliwości podziwiania samochodów ścigających się z czasem, dotknięcia ich i wejścia do ich wnętrza, na uczestników czekało wiele dodatkowych atrakcji.

Freedomes dostarczyło strukturę dla marki Ford, jednego z głównych sponsorów wydarzenia. Organizatorzy wybrali namiot eventowy freedome 75 oferujący ponad 75m2 powierzchni podłogowej, pokrytej powierzchnią premium. Front konstrukcji został pokryty przezroczystą membraną, natomiast reszta pokrycia składała się nieprzezroczystej membrany OPAK pokrytej brandingiem firmy Ford.

Kopuła została postawiona vis-à-vis linii mety, czyniąc ją jedną z najważniejszych i najbardziej widocznych konstrukcji festiwalu. Pojawiła się na wielu filmach i zdjęciach zrobionych przez uczestników wydarzenia, dzięki czemu nie tylko pełniła rolę funkcjonalną, ale stanowiła również ciekawe narzędzie marketingowe dla Forda.